Back
Modef
Homepage / Modef Expo 17ye Büyük İlgi
image
18 Ekim 2017
Modef Expo 17ye Büyük İlgi

'Bir fuardan daha fazlası' sloganıyla, Modef Fuarcılık tarafından bu yıl 38'ncisi düzenlenen MODEF EXPO Fuarı, ziyaretçi akınına uğruyor. Yoğun ilgi gören fuar, 22 Ekim tarihine kadar açık kalacak.

 

ZİYARETÇİ AKININA UĞRUYOR

Türkiye'nin önemli mobilya üretim merkezlerinden olan İnegöl'de, önceki gün açılan MODEF Expo Mobilya Fuarı, yerli ve yabancı ziyaretçilerin akınına uğruyor.

22 EKİM’E KADAR AÇIK

27 bin 100 metrekare kapalı ve portatif alanda 180 firmanın katılımıyla organize edilen fuarın ikinci gününde ziyaretçi yoğunluğu yaşandı. 17 Ekim'de kapılarını ziyaretçilerine açan fuar, 22 Ekim tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

FİRMALAR MEMNUN

Fuarda stant açan firmalar, fuara yoğun ilgi ve teveccühün üst düzeyde olduğunu belirterek, fuara gösterilen ilgiden memnun olduklarını söylediler.

MOBİLYA SEKTÖRÜ BURADA BULUŞUYOR

MODEF Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Uğurdağ ise İnegöl'de, Türkiye ve dünya mobilya sektörünü buluşturduklarını söyledi. Fuarla İnegöl mobilyasının görücüye çıktığını aktaran Uğurdağ,

 "Fuara, İnegöl’de üretim yapan 180 firmamız katılım gösterdi. Organizasyondaki birinci amacımız ihracat ayağımızı geliştirmek ve büyütmektir. 70'e yakın ülkeyi İnegöl'de ağırlayacağız."

ALIM HEYETLERİ ÇAĞRILDI

"38 ülkeyi kendimiz tespit edip bizzat ziyaret ederek alım heyetleri çağırdık. Bu organizasyonla birlikte ihracat ayağında en iyisini alacağımızı umuyorum.

 İnegöl mobilya ihracatı, Türkiye mobilya ihracatının 'ini sağlıyor. Bu rakamı artırmak istiyoruz. Bu sene 'Bir fuardan fazlası' sloganını kullandık. Biz şehir olarak fuarcılık yapıyoruz" diye konuştu.