Back
Participating Company
Homepage / Firma Profili

Mazzini

D - 15

HAKKIMIZDA
  Klasik anlayışın en belirleyici özelliği tarih boyunca zamanının ötesine geçmesi ve geçmişin en kalıcı stil sahibi tasarım unsurlarını modern zamanlara taşımasıdır. Mobilyada dekoratif detaylar, döşemelerdeki motif çeşitliliği ve ince kıvrımlı hatları taşıyan formlar klasik anlayışın temelini oluşturur. MAZZİNİ bu tarzı bir üst seviyeye taşıyor, estetik hazzı yaşatmak için zamana meydan okuyan bir güzellik anlayışıyla tasarımlarında yeni nesil klasik algısını yaşatıyor. Bu anlayışta sizlere şık ve zarif ürünleri ile üst düzey bir kalite sunuyor.
YENİ NESİL KLASİK” ANLAYIŞI MAZZİNİ’NİN TASARIMLARINDA HAYAT BULUYOR
2015 yılında kurulan MAZZİNİ 11 yıllık döküm tecrübesini; kaliteli, şık ve estetik tasarımlarıyla birleştiriyor. Yurtiçinde 25, yurtdışında 36 lokasyonda hizmet veren tescilli marka; klasik mobilyayı genç nesillere başarıyla uyarlıyor.
  MAZZİNİ 14 bin metrekare alana kurulan entegre tesisinde yaptığı üretimi ile hizmet vermektedir. Mobilya pazarına farklı bir marka ile döküm sektöründe hizmet verdiği firmaların iş ortağı olarak başlayan marka; 2015 yılında Mazzini olarak mobilya üretimini gerçekleştirmeye başlamıştır. 11 yıllık sektör deneyiminin kazandırdığı hız ile aynı zamanda müşterilerine konsept ürün sunmakta ve mimari destek vermektedir.
  Marka, modern hatlı klasik tasarımlarla “yeni nesil klasik” anlayışını benimseyerek gençlerin de ilgisini klasik tasarıma çekmektedir. Fuarlar ve referanslarla oluşturulan müşteri portföyü ile MAZZİNİ, modern hatlar taşıyan yeni nesil klasik mobilya anlayışıyla sizlere büyük haz vaadediyor.